Prekybos ir paslaugų organizacijoms

Verslo valdymo sistema parodų ir renginių verslui

Parodų ir prekybos ar kontaktų mugių verslas leidžia klientams pristatyti savo produktus jų potencialiems klientams. Tai masiniai renginiai. Todėl jų organizavimo paslaugų suteikimas turi būti itin sklandus, kad lankytojai susidarytų pozityvų įspūdį ir liktų patenkinti. Mes sukūrėme sprendimą, kuris automatizuoja daug rutininių darbų, todėl vertingas renginių organizatorių laikas sutaupomas ir gali būti skiriams geresniam klientų aptarnavimui, bendravimui ir bendradarbiavimui su jais. Tai interneto technologijomis veikianti informacijos valdymo sistema, kuri apima ryšių su klientais valdymą, renginių planavimą ir dienotvarkių valdymą, registravimą į parodas ir renginius, pardavimus ir sąskaitų išrašymą, dokumentų valdymą, ataskaitų formavimą ir dar daugiau. Verslo valdymo sistema suteikia savalaikę informaciją apie visus parodos ar renginio dalyvius, jų skelbiamas akcijas renginio metu, dalyvavimą seminaruose ar pristatymuose, ir pan.

VVS  yra parašyta Python programavimo kalba, veikia Django platformoje, duomenys saugomi MySQL duomenų bazėje. Ergonominis dizainas ir naudojimo patogumas yra tai, kas patinka klientams. Papildoma programinės įrangos komponentė, leidžianti vizualiai išdėstyti parodos patalpų planus ir šių planų integravimas su pagrindiniais veiklų procesas, įgalina lengvai pavaizduoti klientams laisvas ar užimtas parodų vietas ir lengviau bei greičiau apsispręsti dalyvauti.

Telekomunikacijų paslaugų mažmeninės prekybos valdymo sprendimas

Interneto technologijų sprendimas smulkaus ir vidutinio verslo atstoovams, perkantiems telekomunikacijų paslaugas iš didmenininkų operatorių ir parduodantiems galutiniams paslaugų gavėjams. Informacijos sistema leidžia tvarkyti informaciją apie telekomunikacijų paslaugų vartotojus, įsikelti ir automatiškai apdoroti telekomunikacijų operatorių kas mėnesį išrašomas sąskaitas ir detalias pokalbių išklotines, išrašyti sąskaitas galutiniams vartotojams pagal jiems suformuotus ir užsakytus pokalbių planus, administruoti apmokėjimų už pokalbius informaciją, tvarkyti mažmeninės prekybos kainodarą. Sistemoje sukauptų išsamių ir tikslių duomenų analizė ir lankstus ryšių su klientais valdymo sprendimas leidžia auginti ir plėtoti šį mažmeninį verslą. Tai pagrindinis instrumentas, skirtas valdyti ir administruoti mažmeninį telekomunikacinių paslaugų prekybos verslą.

Susisiekime!

Jeigu susidomėjote šiuo sprendimu, pats paprasčiausias žingsnis užpildyti šią kontaktų formą ir mes su Jumis susisieksime.

  [recaptcha]
  Contact Us

  We're not around right now. But you can send us an email and we'll get back to you, asap.

  Not readable? Change text. captcha txt

  Start typing and press Enter to search


  Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/esperonu/domains/esperonus.lt/public_html/wp-content/themes/jupiter/footer.php on line 223