Kaip pasiruošti e-verslo projektui?

Kaip pasiruošti e-verslo projektui?

In Naujienos

Verslo valdymo sistema yra instrumentas, kuris būtinas, norint efektyviai valdyti savo verslą ir Microsoft Excel programos ar vizitinių kortelių dėklo ir dienoraščio funkcijas atliekančios CRM sistemos tam tikrai nepakaks, nebent tik rūko įpūs, o galiausiai nuvils…

Gera verslo valdymo sistema automatizuos ir palaikys jūsų verslo procesus, tačiau jai reikalingos solidžios pradinės investicijos arba įsipareigojimas ilgalaikei nuomai. Kai įmonė sparčiai auga, tai lėšų poreikis kyla daugelyje sričių, o sistemoms dažnai ir pritrūksta. Jei ir jūsų įmonei taip nutiko, siūlom pasidomėti Europos Sąjungos (ES) struktūrinių fondų priemone E-verslas, kuria siekiama paskatinti mažas ir vidutines diegti elektroninio verslo sprendimus bei didinti  verslo  našumą – kiekvieno darbuotojo uždirbamą vertę įmonei. Skiriama parama palengvina tokio projekto įgyvendinimą ir drausmina, kad projektas bus įgyvendintas bei sukurta sistema naudojama.

Jei planuojate įsidiegti verslo valdymo sistemą, štai keli patarimai, kaip tinkamai pasiruošti:

  1. Pagalvokite, koks jūsų tos sistemos įsidiegimo tikslas, neapribodami savęs, kad jums reikia CRM, VVS, svetainės, sandėlio , “e-shopo”, “apps-o” ar kokio kito nugirsto daikto, bet labiau nutardami, kokių tikslų norite pasiekti savo versle.
  2. Aptarkite, kokie procesai pas jus vyksta gerai ir kuriuos reiktų tvarkyti, su kokiomis problemomis susiduriate. Beje dauguma verslo vadovų turbūt net neįtaria, kiek daug jie praranda pardavimų, nes vadybininkai nepateikia pasiūlymų pagal gautas užklausas ar niekada nepasiteirauja apie pateiktų pasiūlymų būklę – ką klientas nutarė ir kodėl nepasirinko pateikto pasiūlymo.
  3. Surašykite bent preliminarius poreikius verslo valdymo sistemai. Tai neturi būti pilna specifikacija ir nepatikėkite to vien savo kompiuterių specialistui, imkitės keliese. Pvz. keistis duomenimis su buhalterinės apskaitos programa, skaičiuoti darbuotojams darbo užmokestį ir premijas pagal dirbtą laiką ar suteiktų paslaugų kiekį ir pan.
  4. Pasikvieskite tiekėjus pasikalbėti. Pristatys sprendimus, pristatys požiūrį, pateiks preliminarų pasiūlymą. Įgydami verslo valdymo sistemą, dažnai renkatės ne daiktą, o partnerį. Todėl šis žingsnis ir pasirinkimas turi būti labai atsakingas.

Atlikę šiuos paprastus “namų darbus”, galėsite lengvai parengti paraišką finansavimui gauti, o vėliau ir įgyvendinsite projektą.  Kreipkitės į mus, mes tai pat mielai padėsime, nes jau nuo 2003 m. kuriame verslo valdymo sistemas ir jaučiame, kuo gyvena paslaugų, eksporto, gamybos verslas.

Trumpai apie pačią priemonę E-verslas

Remiama veikla – elektroninio verslo sprendimų, kuriais siekiama optimizuoti su gamybos ir (ar) paslaugų teikimu ir veiklos organizavimu susijusius verslo procesus, diegimas MVĮ.

Tinkami pareiškėjai – MVĮ. Partneriai – negalimi. Kvietimas žadamas paskelbti 2017 m. II ketv.

Finansuojama – iki 35 000 Eur (mažiausiai – 3000 Eur)

Finansavimo intensyvumas – labai mažos, mažos – 60 proc, vidutinės – 50 proc.

Finansuojamos veiklos – el. verslo sprendimų, kuriais siekiama optimizuoti su gamybos ir (ar) paslaugų tiekimu ir veiklos organizavimu susijusius verslo procesus, diegimas MVĮ.

Kiti reikalavimai:

  1. MVĮ, veikianti ne trumpiau 1m.
  2. MVĮ vidutinės metinės pajamos nuo įmonės įregistravimo dienos arba per 3 finansinius metus ne mažesnės 145 000 Eur.
  3. Bendrų pardavimų struktūroje ne mažiau kaip 50 proc. sudaro pačios įmonės pagamintos produkcijos pardavimai.
Recent Posts
Contact Us

We're not around right now. But you can send us an email and we'll get back to you, asap.

Not readable? Change text. captcha txt

Start typing and press Enter to search


Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/esperonu/domains/esperonus.lt/public_html/wp-content/themes/jupiter/footer.php on line 223