Kodėl reikia verslo duomenis tvarkyti?

Kodėl reikia verslo duomenis tvarkyti?

In Įžvalgos

data_managementApie tai, kad įmonės privalo investuoti į informacines technologijas, sistemas ir verslo procesų optimizavimą jau tikriausiai daug kartų girdėjot. Šį kartą noriu pateikti ir pagrįsti kitus motyvus, kodėl reikia tvarkyti ir gerai organizuoti įmonės valdomus duomenis.

Motyvai kilę iš senovės Kinijos išminties apie teigiamai subalansuotų energijos srautų teigiamą poveikį verslo klestėjimui ir asmeninei gerovei:

  • Įmonės valdomi duomenys yra tarsi daiktai. Jei per daug daiktų ir jie visi krūvoj sumesti, sunku surasti reikalingą daiktą, tam sugaištama labai daug laiko, tai sukelia susierzinimą. Efektyvumo tame maža.
  • Seni ir retai naudojami duomenys, kaip ir seni nenaudojami daiktai, sugeria Jūsų darbuotojų energiją ir jų kūrybines galias. Jie neleidžia laisvai tekėti teigiamai chi energijai, o traukia neigiamą sha energiją. Juos sutvarkius, išlaisvinsite darbuotojų energiją ir jų kūrybines galias, turėsite daugiau erdvės ir energijos tikrai svarbiems dalykams – vertės kūrimui.

Jei nesiremti kinų išmintim, o remtis dabarties moksliniais tyrimais argumentai panašūs: dabar mokslininkų įrodyta, kad verslininkai ir jų darbuotojai 30% darbo laiko kasdien praleidžia ieškodami informacijos ar vartydami archyve esančias bylas….

Suskaičiuokite, kiek jums kainuoja 30% jūsų darbuotojų darbo laiko!

Kuo įmonė didesnė, tuo prašvaistyta betiksliams ieškojimams suma bus didesnė. Mes galime padėti tą sumą jums sutaupyti sukurdami informacines sistemas, atitinkančias jūsų veiklos pobūdį. Protingos investicijos į informacines sistemas atsipirks sugryždamos sutaupyto darbuotojų darbo laiko pavidalu, greičiau įvykdytų užsakymų ir labiau patenkintų klientų pelningomis rekomendacijomis, efektyviai panaudojamomis gamybos naudojamomis žaliavomis. Mes to linkime Jūsų verslui ir to siekiame!

Recent Posts
Contact Us

We're not around right now. But you can send us an email and we'll get back to you, asap.

Not readable? Change text. captcha txt

Start typing and press Enter to search


Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/esperonu/domains/esperonus.lt/public_html/wp-content/themes/jupiter/footer.php on line 223