Informacijos portalai

Informacijos portalai

Tai sudėtingos sistemos, nors iš pirmo žvilgsnio atrodo tarsi svetainės, nes yra visiems pasiekiamos interneto adresu. Portale informaciją tvarkyti, skelbti, redaguoti ir atlikti daug kitų veiksmų gali skirtingi nariai, portalo naudotojai, kuriems suteiktos tokios teisės.

Informacijos portalo kūrimas apima originalaus dizaino sukūrimą, portalo administracinės aplinkos programavimą, programavimą ir portalo patalpinimą serveryje bei jo priežiūrą.

Esperonus yra sukūrusi ne vieną elektroninio verslo sistemą, nuo paprastų interneto svetainių – vizitinių kortelių, kurias kūrė klientams pirmaisiais veiklos metais, iki pažangių šiuolaikiškų portalų asociacijoms, teminiams socialiniams ar verslo tinklams.

Taikymo atvejis: Asociacijų, klasterių ar tinklo narių portalai

Asociacijos ir klasteriai vykdydamos veiklą susiduria su daug iššūkių: kaip pritraukti naujų narių, kaip juos išlaikyti, kaip įtraukti į veiklą, kaip tą daryti kuo efektyvesnėmis išlaidomis, kaip tvarkyti bendravimą tarp narių, kaip administruoti jų priėmimą ir daug kitų klausimų. Narių ir asociacijos bendraveika viename tiksliniame informaciniame portale atsako į daug šių klausimų. Pasitelkus pažangiausias internete veikiančių sistemų turinio valdymo sistemas, kaip pavyzdžiui Plone, Esperonus gali pasiūlyti sprendimą prisidedantį prie visų suminėtų iššūkių įgyvendinimo.

Plone platforma tinkama ne tik asocijuotoms struktūroms, bet ir laisvanoriškų tinklų narių portalams kurti ir administruoti. Ji lengvai adaptuojama, plečiama, diegiama ir lengvai įsisavinama.

Taikymo atvejis: Informaciniai paslaugų portalai

Portalai padeda skelbti ir struktūrizuotai pateikti informaciją apie skirtingas įvairių paslaugų teikėjų teikiamas paslaugas. Informacijos apie paslaugas ieškantiems jų potencialiems klientams tokie portalai palengvina darbą surasti informaciją, ją palyginti, perskaityti kitų, ankstesnių klientų atsiliepimus apie paslaugas, rasti paslaugų teikėjų kontaktus ir užklausti informacijos. Šiuose portaluose pateikiami atsiliepimai laikomi patikimesniais. Esperonus kuria informacinius portalus, interneto katalogus ar skelbimų lentas, pasitelkdama žinomas technologijas ir platformas.

SUSISIEKIME

Jeigu susidomėjote šiuo sprendimu, pats paprasčiausias žingsnis užpildyti šią kontaktų formą ir mes su Jumis susisieksime.

  [recaptcha]
  Contact Us

  We're not around right now. But you can send us an email and we'll get back to you, asap.

  Not readable? Change text. captcha txt

  Start typing and press Enter to search


  Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/esperonu/domains/esperonus.lt/public_html/wp-content/themes/jupiter/footer.php on line 223