Gamybos valdymo sistema

E-Zonus sistema gamybos ir gaminių serviso pramonei

Esperonus padeda skaitmeninti gamybos procesus ir pasitelkiant pažangias šiuolaikines informacines technologijas efektyviau vykdyti gamybos, su gaminio įdiegimu, įrengimu susijusių paslaugų ir garantinio popardaviminio aptarnavimo bei techninės priežiūros (serviso) procesus.

Sprendimas tinka įvairiems sudėtingos gamybos procesams valdyti, kaip pavyzdžiui garažo vartų gamybos, plastikinių langų ir durų gamybos, daugiasluoksnių plokščių gamybos, mobilių statinių gamybos, metalo lankstinių gamybos iki techninės priežiūros paslaugų vykdymo.

Gamybos valdymo sistemų funkcionalumas apima pagrindines gamybos verslo sritis ir susijusių paslaugų teikimo sritis, bei integruojasi su įvairiais palaikančiais procesais (apskaitos, e.komercijos, logistikos ir pan.). Sprendimai apima planavimo, finansų, sandėlio, personalo valdymo modulius ir ypač išsamius technologijų modulius.

Gamybos sprendimai klientams visada pritaikomi, programuojant jų verslo specifikai reikalingas skaičiuokles pagal verslo modelį, gaminio ypatumus ir naudojamas technologijas (žaliavų, įrangos ir kt.). Mes pasiūlome sprendimus “nuo-iki”. Siekdama sudėtingus klausimus spręsti paprastai, Esperonus komanda padeda klientams jų gamybos procesą sutvarkyti ir automatizuoti taip, kad išaugtų šios veiklos  produktyvumas ir pelningumas.

E-Zonus – gamybai skirtų verslo valdymo sprendimų branduolys

E-ZONUS yra gamybos verslo valdymo sistemos branduolys ir apima pagrindines šio verslo valdymo funkcijas: užsakymų priėmimą, pirminius matavimus, komercinių pasiūlymų pateikimą, gautų užsakymų paskyrimą vykdymui, sąskaitų faktūrų išrašymą, klientų atsiskaitymų fiksavimą ir pan. E-ZONUS realizuoti veiklos procesai yra suskirstyti į loginius programinės įrangos modulius, kurie gali būti įdiegti visi kartu ar dalimis, ar etapais.

Diegiant verslo valdymo sistemą gamintojui Esperonus visų pirma analizuoja kliento verslo procesus ir parenka optimalų būtiniausių modulių rinkinį, kad sukurtas VVS sprendimas galėtų sklandžiai veikti ir atlieptų į įmonės poreikius. E-Zonus branduolys yra adaptuojamas, nes kiekviena gamybos pramonės šaka ir dažnai pati įmonė, turi savo veiklos vykdymo specifiką.  E-ZONUS branduolys yra sukurtas kaip lanksti, plečiama ir integruojama sistema.

Susisiekime!

Kreipkitės dėl nemokamos konsultacijos

  [recaptcha]
  Contact Us

  We're not around right now. But you can send us an email and we'll get back to you, asap.

  Not readable? Change text. captcha txt

  Start typing and press Enter to search


  Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/esperonu/domains/esperonus.lt/public_html/wp-content/themes/jupiter/footer.php on line 223