Apie mus

Trumpai apie įmonę

Esame rinkoje tam, kad klientai galėtų sutelkti savo dėmesį į savo vykdomą veiklą, jos plėtrą ir sklandžiai dirbti, nes mūsų konsultacijos ir įdiegtos informacinės sistemos leidžia jiems tai daryti efektyviai ir operatyviai aprūpinti reikalinga informacija apie organizacijos veiklų būklę.

Siekiame visada pasiūlyti kompleksinius sprendimus, apimančius verslo procesų ir informacijos valdymo, ryšių su klientais, elektroninės komercijos ir logistikos sistemas – pradedant jų projektavimu, kūrimu ir baigiant šių sistemų įdiegimu bei priežiūra.

Esame Lietuvoje įkurta organizacija ir veikiame rinkoje nuo 2003 metų metų birželio mėnesio. Jau daugiau nei 13 metų esame lojalūs savo klientams ir atvirojo kodo technologijoms. Pasitikime pasauline atvirojo kodo technologijų vystytojų bendruomene, kurių sukurtos programinės įrangos platformos yra mūsų suprojektuotų ir sukurtų verslo valdymo sistemų pamatai.

Siekiame tapti pirmaujančia bendrove tarp Baltijos šalių smulkių ir vidutinių įmonių, kurią klientai renkasi savo tiekėju dėl aukštos paslaugų kokybės ir tvaraus rezultato. Siekiame su 99% garantija, kad kiekviename projekte pasiektas rezultatas efektyvins jo užsakovo veiklą ir keleriopai atsipirks.

Esame inovatyvi informacinių technologijų bendrovė, sprendimų kūrėja ir diegėja, sistemų integratorė.

Kviečiame jus susipažinti su mūsų produktais ir esame atviri jūsų klausimams ir pasiūlymams. Susisiekime!

Naudojamos technologijos

pythondjangoplonemysqlzope

Contact Us

We're not around right now. But you can send us an email and we'll get back to you, asap.

Not readable? Change text. captcha txt

Start typing and press Enter to search