Apie mus

Trumpai apie įmonę

Esame inovatyvi informacinių technologijų bendrovė, sprendimų kūrėja ir diegėja, sistemų integratorė.

Esame Lietuvoje įkurta organizacija ir veikiame nuo 2003 metų. Esame lojalūs atvirojo kodo technologijoms ir nuolat sekame technologijų naujoves bei taikome mūsų sprendimuose. Pasitikime pasauline atvirojo kodo technologijų vystytojų bendruomene. Ant jų sukurtų programinės įrangos platformos pamatų pastatytos mūsų suprojektuotos ir sukurtųos verslo valdymo sistemos.

Dirbame tam, kad klientai galėtų sutelkti savo dėmesį į vykdomą veiklą, jos plėtrą ir sklandžiai dirbti, nes mūsų konsultacijos ir įdiegtos informacinės sistemos leidžia jiems tai daryti efektyviai ir operatyviai, aprūpina reikalinga informacija apie organizacijos veiklų būklę.

Siūlome kompleksinius sprendimus, apimančius verslo procesų ir informacijos valdymo, ryšių su klientais, elektroninės komercijos ir logistikos sistemas – pradedant jų projektavimu, kūrimu ir baigiant šių sistemų įdiegimu bei priežiūra.

Siekiame, kad kiekviename projekte pasiektas rezultatas efektyvins jo užsakovo veiklą ir keleriopai atsipirks.

Kviečiame jus susipažinti su mūsų produktais ir esame atviri jūsų klausimams ir pasiūlymams. Susisiekime!

Naudojamos technologijos

pythondjangoplonemysqlzope

Contact Us

We're not around right now. But you can send us an email and we'll get back to you, asap.

Not readable? Change text. captcha txt

Start typing and press Enter to search


Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/esperonu/domains/esperonus.lt/public_html/wp-content/themes/jupiter/footer.php on line 223